Virge Kuivjõgi

Virge Kuivjõgi

Õppisin hingamisterapeudiks Algallika Protsessi ja Hingamistöö 3- aastasel koolitusel ja Inspiraktiva hingamisterapeutide koolis 2 aastat. Tartu Ülikoolis olen lõpetanud suhtekorralduse eriala. Hingamiskursuseid olen teinud 14 aastat. Olen korraldanud reise
Indiasse, kus põimisin kokku hingamispraktikad ja kultuurikogemused.

2010 puutusin kokku tantraga ja alates 2012 muutusid minu tantra õpingud regulaarseks ning viisid ka tantrasündmuste korraldamiseni Eestis. 2018 lõpetasin Lin Holmquisti tantra terapeutide koolituse ja läbisin Deva Vihba Püha Tantratantsu õpetaja õppe.

Tantristlike kursuste loomine, juhendamine ja hoidmine on olnud loomulik jätk minu kahele eelnevale teekonnale. Praegu teen regulaarselt “Tantristlike hingamispraktikate”, “Tantra praktikate” ja ainult naistele mõeldud “Transformatiivse Püha Tantratantsu” kursuseid Tallinnas ja Tartus.

Ikka ja jälle soovin sedamoodi gruppe ja kogunemisi luua, kogeda ja hoida. Sest on nii liigutav kui inimesed kohtuvad iseenda … valu ja rõõmuga, väe ja nõrkusega, vihkamise ja armastusega ning tagasi pöördudes praktika sessioonidest on neis rohkem selgust, terviklikkust ja elujõudu. See on eriline au olla taoliste ruumide hoidjaks ja rännata energeetiliselt koos avanemistes, tervenemistes ja taipamistes.

TÖÖTOAD