Virge Kuivjõgi

Virge Kuivjõgi

2010 tutvusin tantraga ja alates 2012 muutusid minu tantra õpingud regulaarseks ning viisid ka tantrasündmuste korraldamiseni Eestis. 2018 lõpetasin Lin Holmquisti tantra terapeutide koolituse ja läbisin Deva Vihba Püha Tantratantsu õpetaja õppe. Hingamispraktikate kursuseid olen juhendanud 15 aastat. 

Tantristlike kursuste loomise ja juhendamisega alustasin 6 aastat tagasi. Praegu teen regulaarselt “Tantristlike hingamispraktikate”, “Tantra praktikate” ja ainult naistele mõeldud “Transformatiivse Püha Tantratantsu” kursuseid Tallinnas ja Tartus.

Ikka ja jälle soovin sedamoodi gruppe ja kogunemisi luua, kogeda ja hoida. Sest nii puudutav kui inimesed kohtuvad iseenda … valu ja rõõmuga, väe ja nõrkusega, vihkamise ja armastusega ning tagasi pöördudes praktika sessioonidest on neis rohkem selgust, terviklikkust ja elujõudu. See on eriline au olla taoliste ruumide hoidjaks ja rännata energeetiliselt koos avanemistes, tervenemistes ja taipamistes.

Facebook
Instagram
Koduleht

TÖÖTOAD

Lõdvestav tantra õpituba, kus õpime olema nähtud ja looma tähenduslikku kommunikatsiooni. Teadlik hingamine, hääle tegemine,...