Womb jooga naistepraktikate töötuba

Womb jooga naistepraktikad sobivad naisele igas vanuses ja elufaasis. Naiselikud, sensuaalsed, toniseerivad, hormonaalselt tasakaalustavad ja peamisi naiselikke väekeskusi aktiveerivad harjutused aitavad tõsta teadlikkust naise keha ja selle erinevate protsessidega seotud teemadel. Me naistena oleme pidevas muutumises, on see siis igakuise tsükli jooksul või laiemalt läbides erinevaid elulisi faase noore tütarlapse east menopausini ja sealt edasi.

Praktikad aitavad tasakaalustada menstruatsioonitsüklit, vähendada menopausiga seotud sümptomeid, aktiveerida seksuaalenergiat ja loovust, toetavad rasestumise soovi või raseduse ajal ja sellest taastumisel, ning igal muul ajal, mil tuge vajame.

Womb jooga harjutused õpetavad keha kuulama ning oma sisemisi rütme teadvustama, et oskaksime end naistena paremini toetada, vastu võtta oma unikaalsuses ja armastada end nii nagu oleme.

Womb jooga sisaldab elemente Hatha joogast, joogateraapiast, Sakta Tantra ja Mahavidya õpetustest, Bhakti joogast ning Yoga Nidrast. Me praktiseerime harjutusi, hingamistehnikaid ja meditatsioone, mis kõik on loodud selleks, et me naistena end oma imelistes kehades hästi tunneksime.

Womb jooga tervendavad praktikad aitavad Sul naisena luua ühenduse oma sisemise tarkusega ja intuitiivse teadmisega, emaka väega ja loomise energiaga, avades sügavatele taipamistele, ning aidates mõista end paremini läbi erinevate eluperioodide.
Womb jooga juhatab Sind tagasi iseendani. Tere tulemast tagasi koju…

Esinejad