Kristiina Viires

Kristiina Viirese eneseavastamise peatükk algas juba varajases nooruses tänu ema raamaturiiulist leitud põnevatele raamatutele, mis äratasid ta huvi iidse India kultuuri vastu ning avasid ukse jooga ja Tantra maailma.

Kristiina on õppinud Hatha joogat ja Tantrat 2010-2018 Agama Yoga koolis Tais ning on alates 2011 sertifitseeritud Hatha jooga õpetaja.

Soovi mõista paremini naise kehas läbi elutsükli toimuvaid protsesse ning uurides erinevaid viise, kuidas hoida elusana naiselikku väge, on Kristiinat viinud aastate jooksul paljudele kursustele. Kristiina esimene kokkupuude Womb Yoga õpetustega oli 2017 ning avas täiesti uue ukse. Alates 2021 õpib Kristiina Womb Yoga rajaja Uma Dinsmore-Tuli juhendamisel.  

Kirglik huvi enesearengu, teadliku seksuaalsuse, jooga ja holistilise eluviisi vastu on viinud Kristiinat väga paljudesse maailma paikadesse rändama, otsima, õppima ja kogema ning toonud ta ellu imelisi õpetajaid, andes võimaluse ammutada inspiratsiooni ja teadmisi, mis aitavad elada ehedat ja täisväärtuslikku elu.

Kristiina näeb oma jooga- ja tantrahuvi elukestva õppena, pidades väga oluliseks igapäevast praktikat, eesmärgiga integreerida kõiki neid õpetusi ja meetodeid järjest sügavamalt tavaellu.

Igapäevaselt annab Kristiina joogatunde ning korraldab enesearengu kursusi täiskasvanutele, jagades rõõmuga teadmisi, mis teda ennast elus palju toetanud on.

Lisainfot Kristiina tundide kohta leiad Facebookist „Kristiina Viires Yoga“ ja „Womb Yoga with Kristiina“ lehtedelt.