Womb jooga naistepraktikate töötuba

Womb jooga naistepraktikad sobivad naisele igas vanuses ja elufaasis.

Spetsiaalselt naistele mõeldud keha toniseerivad, hormonaalselt tasakaalustavad ja peamisi naiselikke väekeskusi aktiveerivad naiselikud harjutused aitavad tõsta teadlikkust naise keha ja selle erinevate protsessidega seotud teemadel, avades enesearmastusele ja aktsepteerimisele.

Õpid oma keha tähelepanelikumalt kuulama ning oma sisemisi rütme teadvustama, mis võib avada Sind sügavatele taipamistele ja erinevate eluperioodide õppetundide mõistmisele.

Praktikad aitavad tasakaalustada menstruatsioonitsüklit, toetavad nii raseduse, kui sünnitusest taastumise ajal, aitavad vähendada menopausiga seotud sümptomeid, aktiveerida seksuaalenergiat ja loovust, ning pakuvad emotsionaalset tuge.

Womb jooga sisaldab elemente Hatha joogast, joogateraapiast, Sakta Tantra ja Mahavidya õpetustest, Bhakti joogast ning Yoga Nidrast.
Me praktiseerime harjutusi, hingamistehnikaid ja meditatsioone, mis kõik on loodud selleks, et me naistena end oma imelistes kehades hästi tunneksime ja hoiaksime head ühendust oma intuitiivse teadmise ja sisemise tarkusega.

Womb jooga juhatab Sind tagasi iseendani…

ESINEJA

Kristiina Viirese eneseavastamise peatükk algas juba varajases nooruses tänu ema raamaturiiulist leitud põnevatele raamatutele, mis...