Virge Kuivjõgi

Õppisin hingamisterapeudiks Algallika Protsessi ja Hingamistöö 3- aastasel koolitusel ja Inspiraktiva hingamisterapeutide koolis 2 aastat. Tartu Ülikoolis olen lõpetanud suhtekorralduse eriala. Hingamiskursuseid olen teinud 13 aastat. Viimased 5 aastat olen korraldanud reise Indiasse, kus põimisin kokku hingamispraktikad ja kultuurikogemused.

2010 puutusin kokku tantraga ja alates 2012 muutusid minu tantra õpingud regulaarseks ning viisid ka tantrasündmuste korraldamiseni Eestis. 2018 lõpetasin Lin Holmquisti tantra terapeutide koolituse ja läbisin Deva Vihba Püha Tantratantsu õpetaja õppe.

Tantristlike kursuste loomine, juhendamine ja hoidmine on olnud loomulik jätk minu kahele eelnevale teekonnale. Õpitubasid olen nüüd lisaks Eestile andnud ka Indias, Tais ja Lätis.

13 aastat tagasi veebruaris kutsus mind sõber tegema esimest hingamisgruppi. Tema oli Algallika Protsessi ja Hingamistöö kursuse vilistlane, mina esmakursuslane. See oli liigutav ettepanek ja sellest sai algus minu kõige- kõige ja kõige armastatumale kirele, hobile ja lõppeks ka tööle. Tol korral polnud mul aimugi kui võimas enesearengu teekond ees ootab.

Ikka ja jälle soovin sedamoodi gruppe ja kogunemisi luua, kogeda ja hoida. Sest on nii liigutav kui inimesed kohtuvad iseenda … valu ja rõõmuga, väe ja nõrkusega, vihkamise ja armastusega ning tagasi pöördudes praktika sessioonidest on neis rohkem selgust, terviklikkust ja elujõudu. See on eriline au olla taoliste ruumide hoidjaks ja rännata energeetiliselt koos avanemistes, tervenemistes ja taipamistes.

Kontakt: Virge.kuivjogi@gmail.com

FB Tantralinn: https://www.facebook.com/TantralinnTartu

Töötoad